Prvo JAZZ veče u ovoj kalendarskoj godini. Svakog četvrtka od 20.30h u klubu na Mašinskom fakultetu održavaće se JAZZ veče u organizaciji orkestra "FRIENDS". Besplatan ulaz, mirno mesto, pristojna zabava, smešne cene pića.
„Postoje dve vrste ljudi - oni koji rade i oni koji pobiru slavu za napravljeno. Potrudite se da uvek budete u prvoj grupi jer je tu znatno manja konkurencija.“