Danas od 11 pa do 17h na našem fakultetu će biti pristutna komisija za akreditovanje fakulteta. Naravno pored velikog broja pisanih strana, razgovora sa upravom fakulteta u 13h je obavljen i razgovor sa studentima. Na sastanku je pored predstavnika studentskih organizacija bilo i nekoliko studenata koji su imali želju da popričaju sa predstavnicima komisije i ukažu na neke nedostatke koje bi trebalo popraviti, ali isto tako su i ukazali na sve ono čime svi studenti MFa raspolažu. Razgovor je trajao oko 1 sat koji je po oceni komisije bio odličan.

Nemate prava da postavite komentar.

„Moja najveća briga nije jesam li pao na nekom zadatku, nego jesam li zadovoljan padom.“
Abraham Linkoln

Facebook grupe

Studenti Mašinskog fakulteta u Beogradu
Pridružite se!
Brucoši 2018/19
Mašinski fakultet Beograd
Pridružite se!
II godina 2018/19
Mašinski fakultet Beograd
Pridružite se!
III godina 2018/19
Mašinski fakultet Beograd
Pridružite se!

Anketa

Da li će se kvalitet nastave poboljšati povećanjem školarina?

Nastava